Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2018…

5. edycja Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS 13-14.11.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zimowej edycji Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS. Kolejna udana edycja imprezy w roku 2018 potwierdziła zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie dla branży jubilerskiej organizowane w południowym regionie Polski. Najbliższa edycja odbędzie się w nowoczesnej hali wystawowej Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, w dniach 13-14.11.2019 (środa, czwartek).

Targi Jubinale CHRISTMAS dedykowane są branży jubilerskiej, pozwalając na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział wezmą wystawcy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy branżowi głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy oraz kupcy powiązani z branżą jubilerską. 

Na tegorocznej edycji JUBINALE Christmas znajdzie się także sektor targów Upominków i Dekoracji GiftON.top, który zapewni Wam jeszcze więcej inspiracji. Jeśli zatem planujecie dobrze przygotować się do sezonu przedświątecznego, nie może Was tam zabraknąć. 

Zapraszamy!

Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2018…

 

 

DO GÓRY