Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2018…

 

Targi Jubinale CHRISTMAS 13-14.11.2019

 

Okres przedświąteczny to w biznesie najgorętszy okres roku, do którego każdy przedsiębiorca powinien przygotować się dużo wcześniej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zimowej edycji Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS, których pomysłodawcą jest PB GROUP, organizator letnich targów JUBINALE. Kolejna udana edycja imprezy w roku 2018 potwierdziła zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie dla branży jubilerskiej organizowane w południowym regionie Polski. Kolejne spotkanie odbędzie się w nowoczesnej hali wystawowej Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, w dniach 13-14.11.2019 (środa, czwartek).

Jubinale CHRISTMAS ma charakter zamknięty (B2B), pozwalając na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział biorą, podobnie jak w imprezach targowych, producenci i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy (wyłącznie branżowi) głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła spotkania zapewnia firmom biorącym udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców.

 

  Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2018…

 

 

DO GÓRY