Relacja z targów JUBINALE 2018…

Targi JUBINALE 13-15.06.2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w 12. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE, 13-15.06.2019! 

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Dwunasta edycja targów odbędzie się w dniach 13-15.06.2019 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

Targom JUBINALE również w tym roku, towarzyszyć będą Targi Upominków i Dekoracji GiftON.top, które swoją inaugurację miały w roku 2018 i z dużym powodzeniem przyjęły się w krakowskich klimatach. Wyjątkowy asortyment przedstawiany przez branżę upominków i dekoracji z powodzeniem może uzupełnić ofertę sklepów jubilerskich dodając im nowych pomysłów i inspiracji do wykorzystania w biznesie.

W 2018 roku, 214 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kolejnej edycji krakowskich targów.

Relacja z targów JUBINALE 2018…

 

 

DO GÓRY