Relacja z targów JUBINALE 2019…

JUBINALE  Lato 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w 13. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2020! Głęboko wierzymy, że jeszcze tego lata spotkamy się w Krakowie – w związku z brakiem precyzyjnych wytycznych ze strony Rządu RP dotyczących „odmrażania” przemysłu targowego na chwilę obecną nie znamy dokładnych dat, ale monitorujemy sytuację na bieżąco i będziemy informować o wszystkich ważnych decyzjach.

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Trzynasta edycja targów odbędzie się latem 2020, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

W 2019 roku, blisko 200 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów.

Odkryj Kraków na nowo!

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE latem 2020!

Relacja z targów JUBINALE 2019…

 

 

Dodaj komentarz

DO GÓRY